Můžu nosit stejné tričko 2 dny po sobě?

Pokud bychom se bavili o kalhotech, botech či bundě, můžeme s klidným svědomím říct: ano, je možné nosit je několikrát po sobě a nikdo z toho určitě nebude dělat žádnou vědu.

Pokud se však jedná o tričko, tady už je situace vážnější. Protože stejného trička už si druhý den každý všimne. Naštěstí existuje pár tipů, které vám umožní vzít si na sebe stejné tričko i druhý den, aniž by si toho někdo všiml.

Čistota na první místě — vždy a všude

Tohle je první a nejdůležitější zásada. Mnohdy není třeba prát tričko po každém dni nošení, protože je pravda, že praní tričko zatěžuje a snižuje jeho životnost. Ale vždy musí být čisté a voňavé.

smrdíš!


Základní a méně výrazné

Většina lidí si nevšimne, že máte na sobě stejné tričko jako včera, pokud nebude příliš výrazné (např. basic jako bílé, černé či šedé). Navíc jsou to trička, která každému sluší a mnoho lidí na ně zapomíná — v jednoduchosti je prostě krása!

Typ trička, který si lidé okolo nejspíš zapamatují :)

Vrstvěte

Pokud každý den změníte svetr či blazer, nikdo si nemusí všimnout, že pod nimi máte stejné tričko jako den předtím. Ale pozor: pokud je tričko hodně výrazné, ani jiný svetr nepomůže :-)

Celý problém můžete vyřešit velice jednoduše a elegantně: vemte si stejné tričko 2x v týdnu, ale snažte se vyhnout dvěma po sobě jdoucím dnům:)

Tags:
No items found.

Mimochodem chcete trička, které vám prostě sednou?

Mrkněte na Genster!

Začněte Stylovým Kvízem
Nedávné tipy
Styl

Devět bund a kabátů, které byste měli na podzim nosit

Podzim je definitivně tady a to nejdůležitější, co budete v nadcházejících týdnech potřebovat, je správná bunda. Jaká to je? 

Styl

Co musíte vědět o dress codech, abyste se už nikdy neoblékli špatně

Ve světě společenských akcí nejspíš není větší faux pas, než přijít nepatřičně oblečený. S tímhle návodem se vám to nikdy nestane.

Rozhovor

„Obléká mě Genster", říká Daniel Gamrot ve svém mega článku o mikroslužbách

„Obléká mě Genster", říká Daniel Gamrot ve svém mega článku o mikroslužbách

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.