Máte byznys snídani? Víme, co na sebe!

Denní doba, ve které se tento typ setkání odehrává, zcela vybízí k volbě odlehčeného, přesto stále formálního outfitu. Předveďte, že stylový businessman nemusí mít vždy tmavý oblek a pruhovanou kravatu, ale naopak může být mnohem nápaditější.

Co ano

Na obchodní setkání v ranních hodinách se nejvíce hodí oblek světlejší barvy. Pokud se však rozhodnete nechat oblek ve skříni, jednoznačně zaujmete kombinací modrého blazeru se vzorem kostky. Ten celkový dojem okoření, ale neubere mu na eleganci. Doplňte dobře padnoucími oblekovými kalhotami v tmavomodré barvě. Pod blazer oblečte jednoduchou bílou košili, a je to. Šmrnc můžete dodat také kravatou s drobným vzorem, která bude ladit s barvami na saku.

 

Co raději ne

Tmavý oblek s lesklým efektem, který se hodí pro vysoce formální večerní akce. Ani lakýrky pro tyto účely nejsou vhodné.

Tags:
No items found.

Chcete najít nějaký takový kousek ve vašem Genster Boxu?

Tak nás vyzkoušejte

Začněte Stylovým Kvízem
Nedávné tipy
Styl

Devět bund a kabátů, které byste měli na podzim nosit

Podzim je definitivně tady a to nejdůležitější, co budete v nadcházejících týdnech potřebovat, je správná bunda. Jaká to je? 

Styl

Co musíte vědět o dress codech, abyste se už nikdy neoblékli špatně

Ve světě společenských akcí nejspíš není větší faux pas, než přijít nepatřičně oblečený. S tímhle návodem se vám to nikdy nestane.

Rozhovor

„Obléká mě Genster", říká Daniel Gamrot ve svém mega článku o mikroslužbách

„Obléká mě Genster", říká Daniel Gamrot ve svém mega článku o mikroslužbách

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.