Máte byznys snídani? Víme, co na sebe!

Denní doba, ve které se tento typ setkání odehrává, zcela vybízí k volbě odlehčeného, přesto stále formálního outfitu. Předveďte, že stylový businessman nemusí mít vždy tmavý oblek a pruhovanou kravatu, ale naopak může být mnohem nápaditější.

Co ano

Na obchodní setkání v ranních hodinách se nejvíce hodí oblek světlejší barvy. Pokud se však rozhodnete nechat oblek ve skříni, jednoznačně zaujmete kombinací modrého blazeru se vzorem kostky. Ten celkový dojem okoření, ale neubere mu na eleganci. Doplňte dobře padnoucími oblekovými kalhotami v tmavomodré barvě. Pod blazer oblečte jednoduchou bílou košili, a je to. Šmrnc můžete dodat také kravatou s drobným vzorem, která bude ladit s barvami na saku.

 

Co raději ne

Tmavý oblek s lesklým efektem, který se hodí pro vysoce formální večerní akce. Ani lakýrky pro tyto účely nejsou vhodné.

Tags:
No items found.

Chcete najít nějaký takový kousek ve vašem Genster Boxu?

Tak nás vyzkoušejte

Mám zájem
Nedávné tipy
Styl

Pět tipů, jak si podle profesionálního barbera vytvořit a udržet skvělý účes

Mít vymazlený outfit je základní předpoklad pro to, abyste vypadali dobře. Rozhodně to ale není všechno. Víte, jak si vymazlit i svůj účes?

Tahák

5 kusů oblečení, které by neměly chybět v pánském šatníku

Dobře kombinovatelnými základy šatníku pokryjete značnou část akcí s očekávaným dress codem. A taky vám zachrání nervy v ty všední dny, kdy na sebe potřebujete něco rychle hodit.

Styl

Jak nosí trendy opravdoví muži?

Pokud si při sledování fotek modelů v nejnovějších trendech kladete otázku, jak by v nich vypadali "normální chlapi", máme pro vás odpověď – fotoeditorial se skutečnými muži.

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.