Kam s ní? Mám košili zakasat do kalhot, nebo ji nechat venku?

Víme, chtěli byste jednoznačnou odpověď. Nemáme ji.

Ani tak to ale není jaderná fyzika. Neformální příležitost, jako je hospoda s kamarády, dovolená, víkend či procházka kolem řeky, si zaslouží volnost. Pokud je to tedy příjemné a přirozené i pro vás, klidně můžete svou volnoučasovou košili nechat ležérně nezakasanou. Pouze myslete na to, že košile nesmí být moc krátká. Zvednout ruce a ukázat, že si na břiše pečete pekáč buchet, to si raději nechte na doma. Pozor však i na přílišnou délku, přeci nechcete vypadat jako “táta v sukni.”


Když nevíte, zkopírujte to.

Jakmile se ocitáte na formální akci, v byznys prostředí, parlamentu, a tak vůbec, je to jasné. Zastrčit. Máte-li kravatu, zastrčit. Na formálních akcích by měla být košile zastrčená v kalhotách a vždy s páskem.  

Jestli však stále váháte, košili zakasejte a teprve na místě ji můžete uvolnit, pokud tomu prostředí bude nahrávat. Myslete však na to, že pak může být košile v oblasti pasu nehezky zmačkaná.

Když nevíte, zkopírujte to. V módě to není trapas, spíš šetření času.


* Košile, jejíž spodek je úplně rovný, je dělaná na volné nošení. Pokud je vpředu i vzadu oproti postranním švům delší, je to formálnější typ, který se nosí v kalhotách.

Tags:
No items found.

Chcete najít formální či neformální košili v Genster Boxu?

Tak nás vyzkoušejte

Mám zájem
Nedávné tipy
Styl

Pět tipů, jak si podle profesionálního barbera vytvořit a udržet skvělý účes

Mít vymazlený outfit je základní předpoklad pro to, abyste vypadali dobře. Rozhodně to ale není všechno. Víte, jak si vymazlit i svůj účes?

Tahák

5 kusů oblečení, které by neměly chybět v pánském šatníku

Dobře kombinovatelnými základy šatníku pokryjete značnou část akcí s očekávaným dress codem. A taky vám zachrání nervy v ty všední dny, kdy na sebe potřebujete něco rychle hodit.

Styl

Jak nosí trendy opravdoví muži?

Pokud si při sledování fotek modelů v nejnovějších trendech kladete otázku, jak by v nich vypadali "normální chlapi", máme pro vás odpověď – fotoeditorial se skutečnými muži.

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.