Jaké barvy ženy na mužích milují

Modrou. A jestli se vám zdá, že takhle to na světě funguje, nemusíte číst dál.

Grafy ženských oblíbených barev na mužích existují, třeba tady, ale my jsme se rozhodli na to jít jinak a napsat vám naši subjektivní pravdu. Kdo my? My holky z Gensteru.

Ano, my ženy máme oblíbené barvy, stejně jako vy muži. Podle statistik je hned za modrou zelená, pak fialová nebo červená. Mezi neoblíbené barvy celosvětově patří oranžová a hnědá. Ale opravdu měli naši kluci a manželé v den, kdy nás sbalili, na sobě jednu z našich oblíbených barev?


Možná jo. Je to ten důvod, proč jsme se do nich zamilovaly? Spíš ne. Mohl za to elektrický oční kontakt. Schopnost nás rozesmát. Upřímný zájem o naši osobu. Držení dveří. Sympatická nejistota. Vlídné chování k číšníkům. Starost o to, jestli je nám zima. Společná témata k hovoru. Společné hodnoty. Už víte, kam tím my, ženy z Gensteru, míříme?

K vaší barvě pleti, vlasům a postavě jistě nějaká barva sedí víc než jiná. Od toho je tu Genster, abychom to společně probrali a poslali vám ideální výběr.

Co vám ale pomůže si nás doopravdy získat? Buďte sám sebou. Neberte si červenou košili, protože psali, že budete za kance, pokud tuhle barvu obvykle nenosíte. Z nezvyklé barvy budete akorát nervózní a zkazíte co se dá. Vemte si to, v čem se cítíte dobře. Protože jedině tak se ve vaší přítomnosti budeme cítit dobře i my, ženy z celého světa.

Tags:
No items found.

Vyplňte krátký stylový kvíz a Petra

Vám sestaví osobitý outfit

Mám zájem
Nedávné tipy
Styl

Jak se správně obléknout na video call

Nějakou dobu teď budete nejspíš pracovat z domova a s kolegy se uvidíte jen přes video cally. Jak je ale zvládnout stylově a bez společenských a módních přešlapů?

Styl

Business casual bundy, které byste měli mít ve skříni

Jakýkoliv dresscode zabijete, když si k jinak perfektně sladěnému outfitu vezmete špatnou bundu. Jaké bundy si tedy vzít do kanceláře, aby se vám to s business causal nestalo?

Styl

Jak se obléknout na ples, do divadla nebo do tanečních snadno a správně

Nenechte se odradit od návštěvy plesu nebo divadelní premiéry jen proto, že nevíte, co na sebe. My to víme a poradíme!

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.