Jak nosí trendy opravdoví muži?

„To je sice fajn, ale jak by to vypadalo na normálním chlapovi?“ Pokud si při sledování fotek modelů v nejnovějších trendech často kladete tuhle otázku, snad vás potěší Genster fotoeditorial se skutečnými muži. Oslovili jsme pár svých klientů a zaměstnanců a vznikl poctivý pražský fotoromán se stylem v hlavní roli. You are welcome.


Právo a pořádek

Právníka Petra Němce už oblékáme nějaký ten pátek a nemůžeme si spolupráci vynachválit. Snad je to oboustranné. Protože právničina není marketingová agentura, variujeme společně business outfity. Základ je kvalitní sako, tady doplněné chino kalhotami a vestou. Světlá košile lichotí barvě Petrovy pleti a kožené cognac (nebo whisky, chcete-li) doplňky dodají outfitu pár voltů navíc.

Styl v kostce

Nosit kostky je populární, ale zrádné. Pokud zvolíte kostkovanou vestu, musí ladit se svrchním sakem. Doplňte ji jednobarevnou kravatou i košilí. A pokud váháte, tak s hodinkami je to VŽDYCKY lepší.

Getting Hot In Here

Možná nás právě odsuzujete k věčnému chození po Pařížské jen v crocsech a oteplouchu, protože víte, že pánská košile s krátkým rukávem patří do módního pekla. Je to ale složitější. Neformální košile s letním vzorem se hodí např. na letní párty nebo do klubu. A ano, v tomto případě může mít i krátký rukáv. Když k ní přidáte oblek v nezvyklé barvě, rozhodně nebudete v tom klubu dlouho tančit sám. Mimochodem, tohle je náš community manager Robin a v tomhle outfitu se cítil mnohem lépe, než by čekal.

Smart and Furious

Vítek a Lukáš jsou naši oblíbení zákazníci. Jeden se pohybuje ve sportu, druhý v oblasti vodohospodářských staveb. A jako snad každému chlapovi jim zatraceně sluší smart casual. Těžko říct, jestli je to tím, že tomuhle dress codu vévodí kreativita a zdravě sebevědomé popírání pravidel, nebo spíš tím, že tričko pod sakem či blejzrem nosí rád třeba Elon Musk.

Když chcete všechno

Když se řekne casual, některé lidi napadnou tepláky a vytahaná mikina. Nás napadne tohle. Casual košile jsou mimochodem neskutečně variabilní kus. Decentní vzor se dá vzít i do kanceláře, zapnutá košile ke krku působí nekompromisně a rozepnutá s trikem zase nenásilně deklaruje, že máte za rohem tuhle motorku.

Styl bez frází

Vítek je sportovec tělem i duší (Doporučujeme sledovat jeho projekt Bez frází). Ke sportu patří kontrastní barvy, stejně jako zásoba kvalitních tenisek. Vítkova srdcovka je hlavně basket, ale kromě těchto jordanů, které prostě pod koš patří, má od nás i legendární superstary.


Chcete, abychom se vám taky trefili do vkusu? Objednejte si svůj vlastní Genster Box!

Foto 2, 3, 4, 5, 6: Dagmar Malinová

Úvodní foto + foto č. 1: Aleš Král

Styling: Petra Kovářová, Genster

Produkce: Aneta Jochimová

Modelové (klienti a zaměstnanec Gensteru): Petr Němec, Vít Petrák, Lukáš Svoboda, Robin Nguyen

Supervize: Zuzka Kučerová, Genster

Tags:
No items found.

Vyplňte jednoduchý stylingový kvíz

A stylistka Veronika vytvoří Genster Box jen pro vás!

Mám zájem
Nedávné tipy
Styl

Pět tipů, jak si podle profesionálního barbera vytvořit a udržet skvělý účes

Mít vymazlený outfit je základní předpoklad pro to, abyste vypadali dobře. Rozhodně to ale není všechno. Víte, jak si vymazlit i svůj účes?

Tahák

5 kusů oblečení, které by neměly chybět v pánském šatníku

Dobře kombinovatelnými základy šatníku pokryjete značnou část akcí s očekávaným dress codem. A taky vám zachrání nervy v ty všední dny, kdy na sebe potřebujete něco rychle hodit.

Tahák

Dopřejte svému šatníku detox. Tady je návod, jak ho správně vytřídit

Způsobů, jak k třídění šatníku přistoupit, je mnoho. My jsme pro vás vytvořili jednoduchého průvodce, který vás procesem provede snadno a co nejrychleji.

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.