Dárkový poukaz šitý na míru

Nákupy oblečení jsou pro vašeho muže noční můra? Dejte mu fešácký voucher na služby módní stylistky! Uplatní ho online a Genster stylistka mu vybere to nejlepší oblečení z českých eshopů za nejvýhodnější cenu. Za pár dní má kvalitní a stylové oblečení u dveří.

Darovat fešácký voucher

JAK TO FUNGUJE

SNADNÉ JAKO FACKA

1
Vyplníte jednoduchý online dotazník, díky kterému poznáme váš módní styl. Vyberete si, co potřebujete nakoupit a za kolik.
2
Již do 24 hodin najdete v klientské aplikaci výběr oblečení na míru spolu s dopisem od stylistky a radami, co s čím kombinovat.
Ke každé položce vám navrhneme hned několik variant. Vy si koupíte tu, která Vám nejvíc padne do oka.

FEŠÁCKÝ VOUCHER

VYBERTE TEN PRAVÝ PRO NĚJ

Firemní benefity

PLATIT MŮŽETE I FIREMNÍMI BENEFITY

Máte od svého zaměstnavatele benefity v podobě papírových poukázek Edenred Compliments nebo Up Cadhoc? Genster vás obleče! Jak na to? Stačí je osobně přinést k nám do kanceláře a zaplatit nimi za Genster Fešácky voucher v hodnotě 500 Kč za služby módní stylistky. Pak už nakupujete jako klasický klient. Kód voucheru zadáte při placení v klientské aplikaci na našem webu a jeho hodnota se z ceny nákupu automaticky odečte. Papírové poukázky v hodnotě 500 Kč můžete zaslat i poštou spolu s kontaktním emailem, kam Vám voucher zašleme online.

Kde nás najdete: Dům Radost, nám. Winstona Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3-Žižkov, 3. patro, kancelář č. dveří 214.

Nenašli jste, co jste hledali? Na info@genster.cz vám rádi poradíme. Nebo můžete využít náš chat.

časté dotazy

Kdy mi oblečení přijde?

Vážně nebudu platit za dopravu?

V čem se Genster liší od nakupování v kamenné prodejně nebo na internetu?

Další dotazy

Ján Burša
Administrativní služby
Perfektní komunikace, profesionální přístup a především obrovské překvapení, když vám přijde balík s návrhy oblečení. Bez ztráty času zkoušení a hledání v obchodě to máte doma přímo na stole! Nebude to stoprocentně poslední balík, už teď se těším na další! Velké díky!
Lukáš Svoboda
Projektant
Ještě jednou děkuji, jste naprosto úžasná. :) Gensterbox je pro mě víc, než dárek pod stromečkem. Vždycky se hrozně těším až balíček otevřu. Skvělá práce!