Styl

Můžu nosit stejné tričko 2 dny po sobě?

Pokud bychom se bavili o kalhotech, botech či bundě, můžeme s klidným svědomím říct: ano, je možné nosit je několikrát po sobě a nikdo z toho určitě nebude dělat žádnou vědu.

Pokud se však jedná o tričko, tady už je situace vážnější. Protože stejného trička už si druhý den každý všimne. Naštěstí existuje pár tipů, které vám umožní vzít si na sebe stejné tričko i druhý den, aniž by si toho někdo všiml.

Čistota na první místě — vždy a všude

Tohle je první a nejdůležitější zásada. Mnohdy není třeba prát tričko po každém dni nošení, protože je pravda, že praní tričko zatěžuje a snižuje jeho životnost. Ale vždy musí být čisté a voňavé.

5c50644235dd1473dffa60b6_image3 smrdíš!

Základní a méně výrazné

Většina lidí si nevšimne, že máte na sobě stejné tričko jako včera, pokud nebude příliš výrazné (např. basic jako bílé, černé či šedé). Navíc jsou to trička, která každému sluší a mnoho lidí na ně zapomíná — v jednoduchosti je prostě krása!

5c52163654eb741e6a79a149_image1 Typ trička, který si lidé okolo nejspíš zapamatují :)

Vrstvěte

Pokud každý den změníte svetr či blazer, nikdo si nemusí všimnout, že pod nimi máte stejné tričko jako den předtím. Ale pozor: pokud je tričko hodně výrazné, ani jiný svetr nepomůže :-)

Celý problém můžete vyřešit velice jednoduše a elegantně: vemte si stejné tričko 2x v týdnu, ale snažte se vyhnout dvěma po sobě jdoucím dnům:)

Vyplňte jednoduchý stylingový kvíz

A stylistka Petra vám vytvoří Genster Box na míru!

Začít