Styl

Proč dospělý muž potřebuje módní stylistku

Pánové, nyní ega stranou. Ať už jste manažer v korporátu, marketér ve startupu, ajťák v Microsoftu, určitě potřebujete vypadat dobře. Kdo by ale chtěl pořád řešit co je trendy, co je přesně business casual a nebo co je to probůh seersucker?

Doopravdy se umíte dokonale obléct? Když máte dlouhé vlasy, jdete k holiči. Když máte rozbité auto, zajedete do servisu. Tak proč by mělo být divné napsat osobní stylistce, když potřebujete dobře obléct na důležitou událost a nebo jen tak? Neříkáme, že máte nechat na stylistce nákup úplně všeho. Využijte módní profesionály, ať vám poradí a nakoupí alespoň základ. Budete překvapeni z výsledků a možná už nikdy nebudete chtít vybírat oblečení sami. U nás v Gensteru stojí styling maximálně jako deset piv.

IMG_6200

Ušetříte čas Víkendy v obchoďáku a nebo 69. stranu na eshopu nechte svému starému já. S vaší online módní stylistkou si stačí jenom zavolat, případně vyplníte online formulář a o nic víc se nemusíte starat. Pánský styling my má Genster v malíčku.

Nebudete muset řešit, co s čím kombinovat Ke každému stylingu dostanete od své stylistky i Genster tahák. Najdete v něm tipy a triky jak vybrané oblečení kombinovat a nosit. Není to tedy jenom o vybírání oblečení. Naší stylistce opravdu záleží na tom, abyste vypadal skvěle.

DSC_0688

“Co na to řekne moje žena?” Na toto se nás mnozí klienti ptali. Věřte nám, že vaše manželka, nebo přítelkyně (nebo přítel) bude jenom ráda, že vedle ní budete vypadat stylově jak v casual outfitu, tak i ve formálním oblečení. Navíc nově chystáme i Genster styling pro ženy! Povězte o tom tedy doma a dámy se mohou zaregistrovat na waitlist zde.

Jestli vám to zní dobře, tak už na nic nečekejte. Pomůžeme vám obnovit váš šatník hned teď. Dejte nám o sobě vědět!

Mimochodem seersucker je lehká, prodyšná látka. ;-)

Vyplňte jednoduchý stylingový kvíz

A stylistka Petra vám vytvoří Genster Box na míru!

Začít