Styl

Genster tahák: Jak si v kufru nepomačkat oblečení

mantas-hesthaven-_g1WdcKcV3w-unsplash (1)

Přijedete na dovolenou do hotelu, otevřete si kufr a chcete si vzít nějaký fajn outfit na večeři. Ale ne! Vaše úhledně složené komínky s košilemi jsou zmačkané a na recepci nemají žehličku. Tento problém se určitě stal každému z nás. Někdo to řeší cestovní žehličkou, která ale většinou moc nežehlí nebo pomůže recepce. My máme způsob, jak tomuto problému předejít úplně.

1. Krok: Správné poskládat

Kvůli úspoře místa a dosažení maximálního účinku nepomačkanosti je třeba oblečení správně složit a spojit. Cílem je udělat co nejméně přehybů. Košile i trička se dají po párech spojit tím, že je nejdřív složíte dohromady. Kalhoty přeložte pouze jednou. Přečtěte si také, jak si sbalit na dovolenou snadno a rychle, aby vám na cestách už nikdy nic nechybělo.

2. Krok: Srolovat

Tajemství k nezmačkanému oblečení je rolování. Opravdu se to nezdá, ale rolováním nevytváříte žádné přehyby na oblečení. Dalším benefitem rolování je i úspora místa v kufru.

3. Krok: Pověsit na ramínko

Důležité ale je, abyste po příjezdu košile, trička, i kalhoty z kufru vybrali a pověsil na ramínko. V žádném případě oblečení v kufru nenechávejte po dobu celé dovolené.

Nevěříte nám? Vyzkoušeli jsme to za vás ve videu níže.

Vyplňte jednoduchý stylingový kvíz

A stylistka Petra vám vytvoří Genster Box na míru!

Začít