Náš tým

Petra

Petra k nám přišla oblékat zákazníky od české módní autority, značky Blažek, kde měla na starost VIP klienty a výrobu na míru. S VIP precizností přistupuje i k tvorbě padnoucích Genster Boxů.

Veronika

Veronika si při práci stylistky klade jako hlavní cíl obléct muže stylově tak, aby se cítili přirozeně. V Gensteru si plní svůj dětský sen. Jako malá holka totiž chtěla být módní návrhářkou.

Gábina

Gabi se při výběru vašeho oblečení řídí (kromě vaší osobnosti) třemi hlavními kritérii: Praktičnost, pohodlnost a styl. Baví ji kombinovat profesionální pohled na módu s konkrétním přáním zákazníka.

Zuzka

Oblékla již více než 200 Genster klientů a většinu z nich ne jen jednou. Baví ji kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Oblečení ale vždy vybírá tak, aby muž při každé příležitosti udělal ten nejlepší dojem.

Hanka

Miluje cestování, které jí je inspirací i ve stylingu. V jejích outfitech najdete především Francii, kde strávila kus života. Hanky stylingy vždy představují vyrovnanou kombinaci elegance a pohodlí, nepolapitelný šmrnc a padnoucí střihy, které dodávají sebevědomí.

Jarča

Jarča je bývalá tanečnice, která při své práci tak dlouho cestovala, až se usadila u nás. Kromě stylingu vyniká v empatii, a tak zastává v Gensteru pozici office manažerky a pečuje o spokojenost našich zákazníků.

Kačka

Kačka pro vás vybírá kousky nadčasové, které se dají mnohostranně kombinovat. Ráda klientům pomocí módy dodává klid a sebevědomí. Protože se pohybuje v business prostředí, má v malíku především formální dress cody.

Monika

Monika je nejen stylistka, ale také oděvní technoložka ve firmě Blažek. Do Genster Boxů ráda skládá klasické a výraznější kousky, kterými muže motivuje, aby se nebáli experimentovat a začali módu brát jako zábavu.

Bára

Díky Báře vypadají boxy tak skvěle. Je to totiž stylistka a boxerka v jednom. Ve stylingu těží hlavně ze svého nadšení pro módu a zkušeností z Pierre Cardin, kde mimo jiné pomáhala klientům upravovat oblečení na míru.