Jsme Genster.
Rádi vás poznáváme.

A kdo jsme?
V současnosti tým 14 lidí, kteří pracují s jediným cílem: usnadnit každému muži vypadat skvěle bez zbytečných nákupů.

Mám zájemdarovat fešácký voucher

Genster stylistky 

Petra W.

Studovala Textilní marketing na Technické univerzitě v Liberci. Osobnímu stylingu se věnuje již 8 let. Péťu nejvíce baví stylovat smart casual s důrazem na skryté detaily.

Hanka K.

Miluje cestování, které jí je inspirací i ve stylingu. V jejích outfitech najdete především jednu zemi, kde strávila kus života, Francii. Hanky stylingy vždy představují vyrovnanou kombinaci elegance a pohodlí, nepolapitelný šmrnc a padnoucí střihy, které dodávají sebevědomí.

Gabina P.

Praktičnost, pohodlnost a styl jsou kritéria, kterými se Gabina řídí při nákupu oblečení pro Vás. Snaží se splnit všechna Vaše přání, které od nákupu očekáváte. Zároveň samotní klienti jsou jí inspirací a hnacím motorem se neustále zlepšovat. Ráda Vám s výběrem poradí a pomůže.

Zuzana B.

Oblékla již více než 200 Genster klientů a většinu z nich ne jen jednou. Baví ji kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Oblečení ale vždy vybírá tak, aby muž při každé příležitosti udělal ten nejlepší dojem.

Veronika H.

Obléct se stylově a cítit se v tom přirozeně, to je pro mnoho mužů ten nejtvrdší oříšek. Veronika ho umí rozlousknout a má radost, když se pak spokojení zákazníci vrací. A ta radost je obrovská, protože Veronika si v Gensteru plní svůj dětský sen. Jako malá holka totiž chtěla být módní návrhářkou.

Petra K.

Petra k nám přišla oblékat zákazníky od české módní autority, značky Blažek, kde měla na starost VIP klienty a výrobu na míru. No a se stejnou precizností přistupuje i k tvorbě padnoucích Genster Boxů. Protože miluje módu, umění a jejich historii, kromě Gensteru stíhá ještě zajišťovat pro jednu mezinárodní organizaci kulturní akce, které propagují španělskou kulturu.

Jarča J.

Jarča je bývalá modelka a tanečnice, díky čemuž procestovala pěkný kus světa. Rozmanitost kultur, včetně oblékání, ji natolik chytla, že se později přirozeně vydala na cestu stylistky. Zákazníkům se snaží dostat pod kůži, aby pro ně dokázala vytvořit co nejosobitější Genster Box, a k tomu vždy přihodí trochu ze své cestovatelské zkušenosti.

Kačka C.

Nadčasové uvažování – s tím staví Kačka každý Genster Box. Jednoduchost prověřená léty nošení, elegance, která každému dodá trochu klidu i sebevědomí, a mnohostranné kombinovaní, které z takových kousků vychází. Kačka se navíc pohybuje především v business prostředí, takže formálnější dress cody má v malíku.

Genster backoffice

Michaela Kloudová

Founder, CEO

michaela@genster.cz+420 606 630 752

Genster je Míšin nápad, inspirace, životabudič, ale i zloděj spánku. Je odpovědná za to, aby vše klapalo a posouvalo se neustále kupředu.

Dříve byla Míša součástí právnických start-upů Alimenty dětem.cz a Exekutor má smůlu.cz. To bylo krátce poté, co odešla z nadnárodní korporace Unilever, kde měla na starosti média.

Ryan Cole

Co-founder, CTO

ryan@genster.cz

Ryan je náš CTO, který má na starosti webové aplikace, automatizace procesů, veškeré databáze a další používané technologie. Ryan je také spoluzakladatelem agentury Ask designers. Za svou kariéru pracoval s mnoha českými, ale i globálními startupy.

Petr Filipec

COO

finance@genster.cz

Petr jednou potkal Míšu v kavárně a rozhodl se k Gensteru přidat. V minulosti pracoval jako konzultant v Accenture a BCG. Startupové zkušenosti sbíral ve Storyous a SharyGo v roli COO.

Jaroslava Janečková

info@genster.cz

Vyzkoušejte Genster na vlastní kůži.

Stejně jako již stovky mužů před vámi.

Provozovatelem webových stránek genster.cz je společnost Top Button s.r.o., se sídlem Náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 10,
IČO 06850995, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 289940.